B.J.Trading
  
Ferielukket i uge 30

 Netvaerk

Sorter efter
Leveringstid
Producent

Varebeskrivelse InfoLagerPris i DKKKøb

894590
NONAME
PowerWalker NMC Card
Gruppe: Netværksadaptere Kompatibilitet: Pc Model: NMC Card linje: PowerWalker
Info1.672,00
(1.337,60)
mFi-CS fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
718440
UBIQUITI
Ubiquiti mPort mFi-CS
Gruppe: Integrerede systemer og automatik Mærke: Ubiquiti Model: mFi-CS linje:
Info80,00
(64,00)
VMA4000-10000S fra NETGEAR købes hos B.J.Trading
721590
NETGEAR
Outdoor Mount in White (VMA4000)
Udendørs beslag i hvid (VMA4000) - 2 stk. Designet til Arlo Pro . .
Info218,00
(174,40)
UF-SM-1G-S fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
965110
UBIQUITI
Ubiquiti U Fiber Single-Mode
Gruppe: Repeaters & transceivers Mærke: Ubiquiti Model: Single-Mode linje: . .
Info195,00
(156,00)
INS-3AF-I-G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
995907
UBIQUITI
Ubiquiti Instant 802.3af INS-3AF-I-G
Gruppe: UPS & strømenheder Mærke: Ubiquiti Networks Kompatibilitet: Pc Model:
Info161,00
(128,80)
TL-WN822N fra TP-LINK købes hos B.J.Trading
565729
TP-LINK
TP-LINK Wireless USB Adapter
Dimensioner Højde: 1.7 cm Dybde: 6.8 cm Bredde: 9 cm Systemkrav OS nødvendig:
Info102,00
(81,60)
POE-48-24W-G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
193741
UBIQUITI
Ubiquiti Networks POE-48-24W-G
Gruppe: UPS &strømenheder Mærke: Ubiquiti Networks Kompatibilitet: Pc Model:
Info117,00
(93,60)
UF-RJ45-1G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
963590
UBIQUITI
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G -
Ubiquiti U Fiber UF-RJ45-1G - . .
Info121,00
(96,80)
INS-3AF-O-G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
963706
UBIQUITI
Ubiquiti Instant 802.3af INS-3AF-O-G
Gruppe: UPS & strømenheder Mærke: Ubiquiti Networks Kompatibilitet: Pc Model:
Info225,00
(180,00)
UF-MM-1G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
964785
UBIQUITI
Ubiquiti U Fiber Multi-Mode
Gruppe: Repeaters & transceivers Mærke: Ubiquiti Model: Multi-Mode linje: . .
Info147,00
(117,60)
UF-MM-10G fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
964798
UBIQUITI
Ubiquiti U Fiber UF-MM-10G
Gruppe: Repeaters & transceivers Mærke: Ubiquiti Model: Multi-Mode linje: . .
Info331,00
(264,80)
18829 fra Maximum købes hos B.J.Trading
973968
MAXIMUM
Maximum DA-6100
Gruppe: Antenner Mærke: Maximum Model: DA-6100 linje: Maximum Fabrikant:
Info181,00
(144,80)
E10G42BTDABLK fra Intel købes hos B.J.Trading
987514
INTEL
Intel X520-DA2 Converged Network adpt
Gruppe: Netværksadaptere Mærke: Intel Kompatibilitet: Pc Model: X520-DA2
Info2.648,00
(2.118,40)
GLC-SX-MMD= fra Cisco købes hos B.J.Trading
994053
CISCO
GLC-SX-MMD= SFP (mini-GBIC) trans...
Gruppe: Repeaters & transceivers Mærke: Cisco Kompatibilitet: Pc linje: Cisco
Info1.921,00
(1.536,80)
DWR-932 fra D-Link købes hos B.J.Trading
996939
D-LINK
D-Link DWR-932 Mobilt Modem
Gruppe: Modemer Mærke: D-Link Model: DWR-932 linje: D-Link Fabrikant:
Info576,00
(460,80)
303603692 fra Hikvision købes hos B.J.Trading
236045
HIKVISION
Hikvision DS-7616NI-K2
Gruppe: Time lapse VCR er og DVR er Mærke: Hikvision Model: DS-7616NI-K2 linje:
Info1.833,00
(1.466,40)
NSM5 fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading
254361
UBIQUITI
Ubiquiti NanoStation M NSM5
Gruppe: Netværksenheder Mærke: Ubiquiti Kompatibilitet: Pc Model: NSM5 . .
Info617,00
(493,60)
88904 fra DeLOCK købes hos B.J.Trading
271105
DELOCK
DeLOCK WLAN antenne RP-SMA
Gruppe: Netværkstilbehør Mærke: DeLOCK Kompatibilitet: Pc Model: WLAN antenna . .
Info218,00
(174,40)
MO-SFP+2191H fra MicroOptics købes hos B.J.Trading
275135
MICROOPTICS
SFP+ transceiver modul
Gruppe: Repeaters & transceivers Mærke: MicroOptics Kompatibilitet: Pc linje:
Info1.620,00
(1.296,00)
18800 fra Maximum købes hos B.J.Trading
292292
MAXIMUM
Maximum DA-8000 Antenne
Maximum DA-8000 . .
Info331,00
(264,80)

 Side  1  2   3   4 

Kontakt:
B.J.Trading (Midt.dk ApS)
Håndværkervej 10
8881 Thorsø
CVR: 30922700
E-mail: salg@bj-trading.dk

Telefontider
Mandag-fredag10.00-12.00
Lørdag, søndagLukket
HelligdageLukket

Support:
Reklamation
Returret
Track & Trace
Returlabel
Toner/blæk guide
Kabel guide

Om os:
Handelsbetingelser
Persondatapolitik
Job tilbud
Kontakt
Afhentning