B.J.Trading
  

 Kabler-net-fiber

Sorter efter
Leveringstid
Producent

Varebeskrivelse InfoLagerPris i DKKKøb
LCLC-625  fra DELTACO købes hos B.J.Trading EDB A/S
632055
DELTACO
Deltaco LC/PC multimodus 25 meter
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info533,00
(426,40)
FIBLCSC1  fra Startech købes hos B.J.Trading EDB A/S
288057
STARTECH
1m Fiber Optic Cable - Multimode Dup
Gruppe: Netværkskabler Mærke: StarTech.com Kompatibilitet: Pc Model: 1m Fiber . .
Info89,00
(71,20)
MCMGBSC055EU  fra StarTech købes hos B.J.Trading EDB A/S
851690
STARTECH
Gigabit MM Fiber Ethernet Media Conve
Mærke: StarTech.com Fabrikant: StarTech.com Internationale pakker: Europa Kompatibilitet:
Info999,00
(799,20)
CBL-SFF8087OCF-05M    fra LSI købes hos B.J.Trading EDB A/S
706163
LSI
CBL-SFF8087OCF-05M 50 cm SAS
Gruppe: Kabler til lagring Mærke: LSI Kompatibilitet: Pc linje: LSI Fabrikant:
Info154,00
(123,20)
FC-SM-200    fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading EDB A/S
230117
UBIQUITI
Single-Mode LC Fiber Cable
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Ubiquiti linje: Ubiquiti Fabrikant: Ubiquiti
Info706,00
(564,80)
FC-SM-100    fra Ubiquiti købes hos B.J.Trading EDB A/S
358141
UBIQUITI
Single-Mode LC Fiber Cable
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Ubiquiti linje: Ubiquiti Fabrikant: Ubiquiti
Info505,00
(404,00)
DK-2532-02/3  fra Digitus købes hos B.J.Trading EDB A/S
478897
DIGITUS
DIGITUS DK-2532-02/3
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Digitus Kompatibilitet: Pc linje: DIGITUS
Info98,00
(78,40)
515818  fra Intellinet købes hos B.J.Trading EDB A/S
581142
INTELLINET
1 M Intellinet
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Intellinet Kompatibilitet: Pc linje: Intellinet
Info94,00
(75,20)
LCSC-1S-5  fra Deltaco købes hos B.J.Trading EDB A/S
142613
DELTACO
LC-SC 9/125 OS2 duplex singlemode 1,5
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info132,00
(105,60)
LCSC-0M-5  fra DELTACO købes hos B.J.Trading EDB A/S
165856
DELTACO
Deltaco LCSC-0M-5 50 cm SC/LC
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info112,00
(89,60)
FIB440002  fra MicroConnect købes hos B.J.Trading EDB A/S
206261
MICROCONNECT
LC/UPC-LC/UPC 2M 62.5/125 OM1
Gruppe: Netværkskabler Mærke: MicroConnect Kompatibilitet: Pc linje: MicroConnect
Info179,00
(143,20)
LCSC-60  fra DELTACO købes hos B.J.Trading EDB A/S
210135
DELTACO
Deltaco 50 cm (LCSC-60)
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info128,00
(102,40)
SCSC-61  fra DELTACO købes hos B.J.Trading EDB A/S
210291
DELTACO
SC-SC 50/125 OM3 Duplex Multimode
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info137,00
(109,60)
FIBLCSC2  fra StarTech købes hos B.J.Trading EDB A/S
259354
STARTECH
2m Fiber Optic Cable - Multimode Dup
Gruppe: Netværkskabler Mærke: StarTech.com Kompatibilitet: Pc Model: 2m Fiber . .
Info95,00
(76,00)
FIB224010  fra MicroConnect købes hos B.J.Trading EDB A/S
689354
MICROCONNECT
10 M LSZH
Gruppe: Netværkskabler Mærke: MicroConnect Kompatibilitet: Pc linje: MicroConnect
Info128,00
(102,40)
SFP-H10GB-CU1M=  fra Cisco købes hos B.J.Trading EDB A/S
708451
CISCO
1 M SFP+ Copper Twinax Cable
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Cisco Kompatibilitet: Pc Model: SFP+ Copper . .
Info551,00
(440,80)
LCLC-700  fra DELTACO købes hos B.J.Trading EDB A/S
762198
DELTACO
Fiberoptisk LC/LC 0.5 meter
Gruppe: Netværkskabler Mærke: Deltaco Kompatibilitet: Pc linje: Deltaco
Info137,00
(109,60)
FIBLCSC3  fra StarTech købes hos B.J.Trading EDB A/S
781958
STARTECH
3 M Multimode 62.5/125 Duplex Fiber
Gruppe: Netværkskabler Mærke: StarTech.com Kompatibilitet: Pc Model: Multimode . .
Info117,00
(93,60)
FIBLCST3  fra StarTech købes hos B.J.Trading EDB A/S
809076
STARTECH
Multimode 62.5/125 Duplex Fiber Patch
Gruppe: Netværkskabler Mærke: StarTech.com Kompatibilitet: Pc Model: Multimode . .
Info117,00
(93,60)
50FIBLCSC2  fra StarTech købes hos B.J.Trading EDB A/S
831865
STARTECH
StarTech.com Multimode 50/125 Duplex
Gruppe: Netværkskabler Mærke: StarTech.com Kompatibilitet: Pc Model: Multimode . .
Info111,00
(88,80)

 Side  1  2 

Kontakt:
B.J.Trading EDB A/S
Håndværkervej 10
8881 Thorsø
Telefon: (45)87678757
E-mail: salg@bj-trading.dk
B.J.Trading har E-mærket Vi har e-mærket,
det giver adgang
til e-mærkets gratis
Forbruger Hotline.
Hos os kan du handle med
Hos B.J.Trading kan du handle med Dankort/Visa Dankort Hos B.J.Trading kan du handle med VisaElectron Hos B.J.Trading kan du handle med Mastercard Hos B.J.Trading kan du handle med Maestro Hos B.J.Trading kan du handle med JCB

Telefontider
Mandag-torsdag09.30-12.30
Fredag10.00-12.00
Lørdag, søndagLukket
HelligdageLukket
Butikstider
Mandag-torsdag10.00-17.00
Fredag10.00-16.00
Lørdag, søndagLukket
HelligdageLukket

Support:
Reklamation
Returret
Track & Trace
Gavekort
Returlabel
Toner/blæk guide
Ram guide
Kabel guide

Om os:
Handelsbetingelser
Persondatapolitik
Job tilbud
Kontakt
Profil
Butik
Diverse skaffe varer